20 Kasım 2015 Cuma 09:00
Hacıosmanoğlu 4 İsmi Belirledi

İbrahim Hacıosmanoğlu, seçimli olağan genel kurul öncesi Genel Sekreter Köksal Güney ve avukatları aracılığıyla, yeniden adaylık için Divan Başkanlık Kurulu'na vekaleten başvuruda bulundu.

Divan Başkanlık Kurulu Genel Sekreteri Mehmet Ongan'ın kabul ettiği başvuru sırasında, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yeni yönetim kurulu listesinde olacağı öğrenilen Ömer Yeşilyurt da yer aldı.

Bu arada Divan Başkanlığı tarafından adaylara imzalattırılan taahhütname, Başkan Hacıosmanoğlu'nun Divan Kurulu ofisine gelmemesi nedeniyle imzalanamadı. Hacıosmanoğlu'nun listesinde Türkay Gümüş, Necip Sevinç, Ömer Yeşilyurt gibi isimlerin olduğu ifade edildi. Hacıosmanoğlu'nun başvuru dilekçesinde yaklaşık 400 delegenin ıslak imzası olduğu da öğrenildi.

Liste belli oluyor
Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun listesi yavaş yavaş şekilleniyor... 

Trabzon'un 1 numarasının listesinde şimdilik; Resul Kalkan (Fransa'nın en önemli iş adamlarından), Nevzat Kaya (Otomotiv sektörü), Sefer Kapıcıoğlu (Sağlık sektörü), Necip Sevinç (Trabzon eski belediye başkan yardımcısı) yer alırken, ilerleyen günlerde listenin tam olarak belirleneceği öğrenildi.

Son Güncelleme: 20.11.2015 09:01
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com