Mehmet Karagöz
Mehmet Karagöz
14 Ağustos 2017 Pazartesi 02:30
İŞTE DRAGOVİC OLAYININ PERDE ARKASI

YANAL: “DRAGOVİC’İ KİM İSTEMEZ”
Karadenizinsesi.com / Mehmet KARAGÖZ/ ÖZEL HABER - Trabzonspor’un Dragovic transferine menajer engeli… Almanya’da yaşayan ve Dragovic ile yakın ilişkileri bulunan menajer Atakan Yiğit, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’a ulaşarak, “Hocam Dragoviç’i isterseniz size 2.5-2.7 Milyon Euro yıllık ücretle getirebiliriz” diye teklif yapar. Teknik Direktör Ersun Yanal da, “Dragoviç’i kim takımında istemez. İsterim Siz ciddimisiniz?. Oyuncu ile görüşme şansımız varmı?” cevabını verir.

USTA ALMANYA’YA GİDECEKTİ
Sonrasında videolu yapılan görüşmeye Başkan Muharrem Usta da katılır ve oyuncu Menajer Atakan Yiğit Hem Başkan Muharrem Usta ve Ersun Yanal ile oyuncuyu videolu arama ile görüştürür. Dragovic de transferi onaylayınca süreç başlar. Başkan Muharrem Usta, Pazartesi(Bugün) Almanya’ya gitmeye hazırlanırken, bugün Menajer Ahmet Bulut’un ortalığı karıştığı haberi alınır.

YAZIŞMALAR ELE GEÇİRİLDİ
Almanya’da bulunan menajer Atakan Yiğit ve başka bir Türk menajer, İstanbul’daki yakınlarını arayarak Ahmet Bulut’un asistanı olduğu iddia edilen Tan’ı bulmalarını ve telefonunu ele geçirmelerini isterler. Tan’ın telefonu ele geçirilip içerisinde yazışmalara bakıldığı ve sahte evrak olayının böyle ortaya çıktığı iddia edildi. Ayrıca oyuncuya Spartak Moskova ve Porto'nun da talip olduğu belirtildi.

TRABZONSPOR’A SÖZ VERDİK
Sonrasında bu karışıklık Dragovic’in de kulağına gidince, Türkiye’ye şüphe ile bakmaya başladığı belirtildi. Menajer Ahmet Bulut tarafından Beşiktaş ve Fenerbahçe’ye bu oyuncu önerilir. Dragovic’in Fenerbahçe’ye transferini Almanya’daki bir Türk menajerin hem Fenerbahçe hem de Dragovic ile “Trabzonspor’a söz verdik” diyerek engellendiği belirtildi.,

USTA: “NAMUS DAVAMIZ”
Bu olaylar sonrası Trabzonspor Başkanı Beşiktaşlı yetkilileri arayarak, “Bu olay bizim namus davamız oldu. Siz aradan çekilin. Yoksa bu işin sonu kötüye gider. Tüm ilişkiler bozulur” dediği ve Beşiktaşlı yetkili Umut Güner’in de Usta’ya, “Biz ilgilenmeyiz o zaman” cevabını verdiği iddia edildi.

USTA, DRAGOVİC’E GİDECEK
Sonrasında Trabzonspor başkanı Muharrem Usta’nın tekrar menajer Atakan Yiğit ile temasa geçtiği ve bu transferi bitirmek istediklerini söylediği ifade edildi. Başkan Muharrem Usta’nın Salı yada Çarşamba günü Almanya’ya giderek Dragovic transferi için resmen girişimlere başlayacağı ve oyuncuyu da Atakan Yiğit’in ikna edeceği kaydedildi.

2 YILLIK KİRALIK FORMÜLÜ
Trabzonspor’un Dragovic’i 1+1 yani 2 yıllığına kiralamak istediği ve bu yönde Leverkuzen’e teklifini yapacağı öğrenildi. Leverkuzen’in de çok fazla verim alamadığı Dragovic’i bırakmaya sıcak baktığı kaydedildi. Bu transferin Salı yada Çarşamba günü netleşmesi bekleniyor.

Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz…

Son Güncelleme: 14.08.2017 04:19
Anahtar Kelimeler:
TrabzonsporTransferTshaber
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com