28 Nisan 2016 Perşembe 11:47
Mandıralı'nın Yerine Geçecek İsim Arjantin'den Çağrıldı

Takımın başına geldiği andan itibaren bir türlü sıçrama yapmayan Hami Mandıralı'nın sezonu tamamlayamayacağı iddiası Trabzonspor'da yüksek sesle dillendirilmeye başlandı. Yönetimin içinden bir grup, Mandıralı’nın takıma katkısı olmadığı görüşünde.
 

Süper Ligde, Hami Mandıralı ile birlikte başka takımların başına gelen teknik adamlar takımlarına sıçrama yaptırırken, Mandıralı yerinde saymakla kalmada geriye gitti. Hatta, yönetimdeki bazı isimler, kısa sürede 1461 Trabzon'un başına gelen Hüsnü Özkara’nın bile takımı ateşlediğini belirterek Mandıralı ile yolların ayrılması gerektiğini Başkan Usta'ya ilettiler.

hoca-002.jpg

Yönetim, Mandıralı konusunda tam bir çıkmazda. 4 maç için kimi getirecek? Sadi Tekelioğlu’na kızgın. Cesaretle takımın başında durmadı diye. Geriye kalan alternatif ise İhsan Derelioğlu. Derelioğlu, şu sıralar Arjantin’de, futbolcu izliyor. Futbolcu izleme komitesinin içinde. İddialara göre, Derelioğlu, Arjantin’den apar topar geri çağrıldı. Bu da takımı kendisine teslim edileceği iddiasını gündeme getirmiş durumda.

(Fotospor)

Son Güncelleme: 28.04.2016 11:49
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com