07 Şubat 2017 Salı 08:49
Mehmet Ekici Fener İçin Gemileri Yaktı

Bordo-Mavililerle sözleşme uzatmayan ve Fenerbahçe’ye gitmek istediğini söyledikten sonra kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici’nin bu kararından pişmanlık duymadığı ve sezon sonunu beklediği kaydedildi. 

ADETA ŞAFAK SAYIYOR
Mehmet gün sayıyor… Trabzonspor ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olmasına rağmen sözleşme yenilemeyen ve Fenerbahçe’ye gitmek istediğini söylemesinden sonra kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici, günde 2 idmanla çalışmalarını sürdürüyor. Mehmet’in aldığı bu karar sonrası kadro dışı kalmasına rağmen pişmanlık duymadığı ve sezon sonu Fenerbahçe’ye gitmek için gün saydığı belirtildi.

TRABZON ZARARLI ÇIKTI
Fenerbahçe’ye gitmek için Trabzonspor ile tüm bağlarını kafasında koparan ve hatta kadro dışı kalacağını bilmesine rağmen bu kararından pişman olmayan Ekici’nin yakın çevresine de, “Bu durumdan Trabzonspor zararlı çıktı. Beni devre arasında gönderselerdi hem bonservis alacaklardı hem de bana sezon sonuna kadar 700 Bin Euro daha vermeyeceklerdi. Sezon sonuna kadar çalışmalarımı sürdüreceğim. Bir tek maç eksiğim olur. Onu da kamp döneminde gideririm” dediği öğrenildi.

KaradenizinSesi.com Spor Servisi

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com