06 Şubat 2017 Pazartesi 11:57
Muharrem Usta'nın Büyük Hayali

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, her fırsatta Başkan Muharrem Usta ile takım planlaması üzerine fikir alışverişinde bulunuyor. Tecrübeli teknik adam rakipleri Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın sürekli yaşlandığına dikkat çekerek kendilerinin geleceğinin çok daha parlak olduğunu iddia ediyor.

Elinde şu anda 25 yaşının altında; Aytaç, Onazi, Okay, Abdülkadir, Yusuf Erdoğan, Bero, Yusuf Yazıcı, Castillo ve Sheidayev ile beraber 10 oyuncusunun olduğunu belirtermeden durmuyor. Bu oyunculardan en az 3 veya 4'ünün 2-3 sene içinde direkt 11 oyuncusu olacağını bu sayede çok dirençli bir takım ortaya çıkacağını anlattı.

Rakiplerinin aksine Trabzonspor'un yaşadığı gençleşme Başkan Muharrem Usta'yı ise heyecanlandırıyor... Usta, Yanal'la yaptığı görüşmelerde sürekli olarak hayalinin defansın önünde Abdülkadir-Okay önlerinde Yusuf'tan oluşan milli takımın göbeğinin hayalini kurduğunu anlatıyor. Usta ayrıca A2 takımından Ayberk, Mehmet Berk, Ensar ve Buğra gibi oyuncuları da A takımda oynarken görmeyi hayal ettiğini paylaştı.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com