01 Ağustos 2016 Pazartesi 21:52
Muharrem Usta'dan Flaş Transfer Açıklaması

Transfer çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Usta, Castillo ve Onazi transferinde Trabzonspor’un mutlu sona yaklaştığını kaydetti.

CASTİLLO’NUN PARASINI YATIRDIK

Castillo’yu göndermek istemiyoruz. Biz gerek tüm evraki işlemleri yaptık. Gerekiyorsa ocakta verelim teklifi yaptılar. Bugün itibarı ile bugün ödenmesi gerek parayı ödedik. 4 milyon ’un 3’ü ödenmesi gerekiyordu. Hali ile bizde ödemesini yaptık. Tüm şartları uymasını bekliyoruz. Hala vermek istemiyorlar. MLS’in elinde şu anda herhangi bir gerçekçe yok. Oyuncu İstanbul’da dönmek istemiyor. Bizde onlarla yapmış olduğumuz sözleşmeleri söyledik.  Biz bütün şartları yerine getirdik. Castillo ve biz kararlıyız. Trabzonspor’da oynamayı çok istiyor. Bir problem olsa hukuki yola düşer. Trabzonspor para ödemiyor tezinde çürüttük. Bizimde bundan geri dönüşümüz yok gerekli olan herşeyi yaptık.

ONAZİ’Yİ İLE ANLAŞTIK 

Onazi konsuunda Trabzonspor için yine bizim için mutabık kaldık. Dinç ve genç bir oyuncu onda da olağanüstü bir aksilik olmazsa bugün yarın KAP’a bildiririz. Olağanüstü bir durum olmazsa bu transferi tamamlayacağız.

Son Güncelleme: 01.08.2016 22:02
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com