09 Mart 2017 Perşembe 14:00
Muharrem Usta’dan Mehmet Ekici’ye Gönderme

Trabzonspor’da Okay Yokuşlu önümüzdeki sezon başından geçerli olmak üzere 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Medical Park Arena’da gerçekleştirilen imza törenine Muharrem usta katıldı.

Okay Yokuşlu’nun imza töreninde konuşan Muharrem Usta bunun bir karakter meselesi olduğunu, kişisel ve futbol karakterinin çok önemli olduğunu belirtip, Okay’ın bu iki karakteri taşıdığını belirtti.

İşte Muharrem Usta’nın Açıklaması ; “Bugün özel bir gün, planladık ama Okay’ın doğum günü. Okay 23 yaşına giriyor ve bu sene sonundan itibaren 3 yıl daha yeni bir anlaşmaya varmış durumdayız. Trabzonspor çok önemli süreçlerden geçiyor. Yeni bir yapılanma içindeyiz. Bu bir karakter meselesi. Karakteri ikiye ayırırsak birincisi insan karakteri ikincisi futbol karakteri. Okay bu iki karakteri taşıyan bir kardeşimiz. Okay için yeni bir dönem başlıyor.  Bugün Trabzonspor adına gururla söyleyebiliriz ki bizleri olağan üstü mutlu eden çok oyuncumuz var. Onlara Okay'ın özelinde teşekkür ederim. 2-3 günlük izinlerini dahi Trabzon'da geçiren çok oyuncumuz var. Bütün bunla yabancı oyuncuların yerli oyuncular tarafından iyi karşılanmasından kaynaklanıyor. Okay şehirde en yakın olan arkadaşlarımızdan birisi. Ev sahipliğini fazlasıyla hak etmiş gerçek bir Trabzonsporlu. Kontrat konusunda söylemek isterim ki en sorunsuz kontrat görüşmesini gerçekleştirdik. Gençlere örnek olmak açısından sembol bir isim Okay.” 

Son Güncelleme: 09.03.2017 15:15
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com