25 Nisan 2016 Pazartesi 19:40
Onur Kıvrak Ayrılıyor Mu?

Karadenizinsesi.com / Spor Servisi -  Trabzonspor kaptanı Onur Recep Kıvrak, dün akşam oynanan olaylı Fenerbahçe maçının son dakikalarında yaşanan olaylardan sonra formasını ve eldivenlerini yedek kulübesine bırakarak soyunma odasının yolunu tutmuştu.
 

Bu hareketi kaptan Onur’un Trabzonspor ile yollarını ayıracağı yorumlarına neden olmuştu. Kıvrak ile bugün bir görüşme yapan Trabzonspor yönetimi kaptan Onur ile görüşerek gönlünü aldı. Her fırsatta Trabzonspor’a olan sevgisini dile getiren Onur Recep Kıvrak’ı ikna etmek çok da zor olmadı. Böylelikle Onur Kıvrak krizi çözülmüş oldu.

Onur Recep Kıvrak Trabzonspor Resmi Web Sitesinden Yaptığı Açıklamada :

Yıllarca emek verdiği ve canından çok sevdiği Trabzonspor’un içinde bulunduğu durumdan dolayı ciğerinin yandığını belirtti. Kaptanımız Onur Recep Kıvrak, “Dün oynadığımız maçta, görmek istemediğimiz olaylar yaşandı. Ben de Trabzonspor formasının asla ve asla bunları hak etmediğini belirtmek için bir hareket yaptım. Bu hareketim ne formaya ne de armaya yönelikti. Bu yüzden kimse yanlış anlamasın. Eğer yanlış anlayanlar oldu ise, özür dilerim” dedi.

Kaptanımız Onur Recep Kıvrak, Trabzonspor’un büyük bir kulüp olduğunun altını çizerek, “Şunu herkes iyi bilmeli ki, ben de bu şehrin bir evladıyım. Trabzonspor’un kaptanıyım. Bazen duygularımız, gerçeklerin önüne geçebiliyor” diye konuştu.

“Takımımızın daha iyi olması için gayret gösteriyoruz” diyen Kaptanımız Onur Recep Kıvrak, şunları söyledi:

“Elbette içinde bulunduğumuz bu durumdan çıkmak için gerek başkanımız gerekse de yönetim kurulumuz gayret gösteriyor. Ben, Avni Aker’den sonra Akyazı’da başlayacak yolculuğumuz için daha da tutkulu şekilde çalışacağım. Yeniden şampiyonluk kupalarını kaldırılacağımız günleri hep birlikte görmek istiyorum. Gelecekteki büyük başarılar için üzerime düşeni en iyi şekilde yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.”

Son Güncelleme: 25.04.2016 19:41
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com