08 Kasım 2012 Perşembe 17:11
Sadri Şener :

Hastalığı ile ilgili olarak herkese teşekkür eden Başkan Şener;

Chp ile ilgili olarak size şunu söyleyebilirim. Buraya ziyarete geldiler ve ben tepkimi koydum ve ben haklıydım. Bana haber verilmeden toplantı yapıldı. Ve işin enteresan tarafıda burada hiç bir soru sorulmadı. Ben İstanbul'da Fener'li dostlarımla artık görüşmüyorum.Ama benim arkamdan burada böyle bir görüşme oluyorsa o sıkıntıdır. Burada onlara gerek sorular sorulmalıydı bakın Chp Başkanı halen Aziz Yıldırım haksızlığa uğramıştır diyor. Buna tepki göstermeyipte ne yapacaktım.

 

Takımın kötü gidişatı var. Yönetimle oturup bunu konuştuk. Sonuçlar istediğimiz gibi gitmiyor. Teknik heyette moral bozukluğu var. Onlarla görüştüm. Bu işleri düzelteceğiz.

 

Futbolcu kadrosuna tek tek bakıldığında kaliteli isimler, ancak sonuçlarda sıkıntı yaşıyoruz. Şenol hoca bizden yabancı oyuncuların fazlalağından şikayet etti. Bizde Aralık ayında kendisine takımdaki yerli sayısını artıracağımızı söyledik.

 

 Başkan Sadri Şener CHP'ye yüklenmesi AKP ye bir şey dememesi ile ilgili sorulan bir soruyada ben başbakana da söyledim. Buraya geldiğinde bizi ziyaret ettiğinde söyledim.

 

Başbakan Chp lideri gibi mi yapıyor. 3 temmuzdan sonra şike sürecinden sonra Fb klubüne gidip formamı aldı. Daha geçen gün Fb klubünü ziyaret edip Aziz Yıldırım haksızlığa mı uğradı dedi. Başbakan Ts yi ziyaret ettiğinde ben kendisine ne gerekiyorsa söyledim.

 

O da bana çok sert demeçler veriyorsun biraz yumuşat dedi. Bende ona benim hemşehrilerim sert bende öyleyim dedi. 16 kasım da casa gidiyoruz. İsviçreli bir avukatla görüştük. Detayları kendisinbe vereceğiz.

 

1461 ile ilgili olarak klübü satacağız dediğim için kötü oynamıyorlar. Sanırım havaya girdiler. Bakın iki yol var. Bu klubü ya satacağız ya devredeceğiz. Uefa ve TFF'ye göre iki kulüp olmuyor. Sezon sonunu beklemiyorlar. Bize yazı gönderildi.

 

Bu kulüpte sorumluluk koltuğunda oturan insan benim. Siz buradan gişdeceksişniz ama ben buradayım. 1 hafta sonra veya 15 gün sonra ziraat Türkiye kupasında kura çekimi var. İki takım birbirine düşerse ne yapacağız. Benim anlatmak istediğim şu yasalar iki takımı bünyemizde barındırmaya izin vermiyor.

Son Güncelleme: 09.11.2012 16:40
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com