02 Nisan 2018 Pazartesi 08:30
Saral: Galatasaray özür dilemeli!

Galatasaray-Trabzonspor maçının devre arasında skorboardda yazılan saygısız ifadeler sonrası Trabzonspor Başkan Yardımcısı Gökhan Saral da bir açıklama yaptı. A Spor’a bağlanan Saral, “Devre arasında skorboarda yansıyan, çirkin yazıyı kabul edilemez. Yazıyı son derece yakışıksız bulduk. Camiamız, yönetim ve başkanımız rahatsız oldu” dedi.

Galatasaray’ın açıklamasını konuyu geçiştirmek için maksatlı bir açıklama olduğunu da söyleyen Saral, “Fair-Play ruhu ile mücadele ettiğimiz bu ligde Trabzonspor 4 büyük takımdan birisidir. Daha önce hoş geldiniz 2010-2011 şampiyonu Trabzonspor diye pankart açan Galatasaray camiasını biz böyle hatırlamak isterdik. Bugün Galatasaray camiası adına kara bir gündür. Biz Galatasaray başkanı ve yönetiminden sözlü olarak özür beklemekteyiz. Resmi sitelerinden de özür dilemeleri gerekir” dedi.

Galatasaray’ın özür dilemediği takdirde bu tutumun iki camia arasında kırılmaya yol açacağını da söyleyen Gökhan Saral, “Trabzonspor camiası 4 büyükten birisidir. Türkiye’nin gururu ve Avrupa’da boy göstermiş Trabzonspor’a bugün bu yapılan saygısızlığı kabul etmiyoruz. Galatasaray camiasını kınıyoruz. Resmi özür bekliyoruz. Aksi takdirde Trabzonspor bunu bir kenara not etmiştir. Zamanı geldiğinde de bu sözleri Galatasaray’a misli ile iade edecektir” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com