03 Temmuz 2016 Pazar 00:18
Saral, 'Vatan Borcu Parayla Ödenmez'

1 ay sonra düğünü olacak olan Aktaş’ın Annesi Sevim Aktaş, oğlunun 5 Ağustos’ta yapacağı düğün için hazırlık yaptığını belirtti, "Ben onun güzel haberlerini bekliyordum, Ağustos’ta düğün yapacaktım" diyerek ağıtlar yaktı.

Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Gökhan Saral’da bir baş sağlığı mesajı yayınlayarak, Şehidin kederli ailesine başsağlığı diledi. Saral sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Ana, baba, yar bildikleri vatan toprağını hainlere vermemek için şehit düşen kahraman güvenlik güçlerimiz en büyük gurur kaynağı olduğunu belirterek, kahraman polis ve askerlerimizin bedelli askerlik bekleyenlere örnek olmassı gerektiğini belirtti.

Ayrıca Gökhan Saral, Vatan borcunun para ile değil yeri geldiğide can verilerek ödendiğini de sözlerine ekledi. İşte Gökhan Saral’ın sosyal medya hesabından yaptığı o açıklama; 1 ay sonra damatlık giyecekken şehadet şerbetini içen Şalpazarlı Uzman Çavuş Yunus Aktaş'a Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı dilerim. Ana, baba, yar bildikleri vatan toprağını hainlere vermemek için şehit düşen kahraman güvenlik güçlerimiz en büyük gurur kaynağımızdır. Gece gündüz demeden hain pusuların üstüne giden kahraman polis ve askerlerimizin cesareti bedelli askerlik bekleyenlere örnek olmalıdır. Bedelli askerlik Türk milletinin vicdanında sorgulanmalıdır. Vatan borcu para ile değil yeri geldiğinde can vererek ödenir.

Son Güncelleme: 03.07.2016 00:20
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com