05 Ekim 2016 Çarşamba 10:04
Scout Ekibi Kapatılıyor Mu?

Lig’e çıktığı yıllardan itibaren en kötü başlangıcı yapan Bordo-Mavili ekipte yönetim ve teknik heyet İstanbul’da bir toplantı yaptı.

Başkan Muharrem Usta, Asbaşkan Ahmet Çubukcu, Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın ve Önder Bülbüloğlu ile Genel Sekreter Gençağa Meriç’in katıldığı toplantıda kötü gidişatın nedenleri masaya yatırıldı.

Yapılan değerlendirmede yönetimin ‘Ne kadar yeni kurulan takım olursak olalım hiç değilse şuana kadar 9 puan toplamalıydık. Alanya ve Karabük mağlubiyetleri kabul edilemez’ görüşünde birleşirken teknik direktör Ersun Yanal’dan savunma alındı. Deneyimli teknik adamın “Tüm sorumluluk bana ait” şeklindeki raporunun ardından yönetimin kendisine daha fazla inisiyatif almasını söylediği kaydedildi.

Lav Ediliyor
Yönetim Yanal’ın arkasında durup güven aşılarken toplantıda transferlerde etkin rol üstlenen ‘scout’ ekibi tartışıldı. Sezon başı oluşturulan ekibin gerçekleştirdiği transferler şuana kadar kimseyi memnun etmedi. Yönetimden bazı isimlerin 14 kişinin yer aldığı scout ekibini ‘lav edelim’ görüşünü ortaya attığı belirlendi. Başkan Usta’nın da bu karara olumlu baktığı ve devre arasına kadar 5-6 ismin değişip yerine Trabzonspor’u daha iyi tanıyan ve Yanal ile iyi uyum sağlayacak kişilerin göreve getirilmesi kararlaştırıldı. Bundan sonra transferin sadece scout ekibine bırakılmayacağı da kaydedildi.

Son Güncelleme: 05.10.2016 10:30
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com