06 Kasım 2012 Salı 07:48
Şenol Güneş ve Oyuncular Maç  Sonu Ne Söylediler?

Şenol Güneş maçın sonuna doğru Antalyaspor'un bulduğu iki golde de hakem etkisi olduğunu iddia etti.

Şenol Güneş :

Düşündüğümüz gibi maça başladık, golü de bulduk. Sonra kontrollü oynayıp çabuk çıkmayı düşündük. İkiyi bulsak çok daha rahat maç olabilirdi. Alanı kapatmada başarılıydık, yorulan oyuncuların yerine değişiklik yatık. Değişiklikler sonrası Adrian'ın sakatlığı oldu. Son bölümlerde hem şanssız hem haksız goller yedik. İki gol öncesi de faul olduğunu düşünüyorum. Böyle pozisyonlarda hakemin takdiri hep rakibin lehine oldu. İlk golde Bamba kenardaydı, hakem oyuna alırken yavaş davrandı. Maç kazanamama psikolojisinin üzerine gelen gol konsantrasyonu bozdu.

Zokora :

Hazmedilmesi zor bir durum. Her şey elimizdeydi. Son 5 dakikaya kadar her şey bizimdi ama omadı. Karşımızda iyi bir rakip vardı bunun farkındaydık ama bu karşılaşmada böyle bir mağlubiyet almak Trabzonspor gibi bir camia için hazmedilmesi zor.

 
Çok büyük bir sorun yok. Sorun, devamlılık ve süreklilik. Bize ivme kazandıracak maçları kazanma noktasına getirip kazanamadık. Fenerbahçe maçında, Beşiktaş maçında ve bu gece böyle oldu. Böyle maçları kazanamadığımız için ivme yakalayamıyoruz.

Marc Janko :

Bir şey söylemek istemiyorum sadece soru bekliyorum. Son 5-10 dakika iyi oynamadık, rakibe boş alan verdik, oyun düzenimiz kaybettik. Ama bütün bunlara rağmen kaybetmeyi hak etmedik.

Adrian :

"Ne yazık ki golüm boşa gitti. Bir kez daha 3 puan kaybettik. 85 dakika çok koştuk ve mücadele ettik ama son 5 dakikada imkansız gibi görünen şey oldu, maçı kaybettik."
Son Güncelleme: 07.11.2012 13:55
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com