11 Ocak 2013 Cuma 10:35
Şenol Güneş'ten Jaja Açıklaması

Şenol Güneş, Günebakış Gazetesi'nden Mehmet Karagöz'e Jaja hakkında açıklamalarda bulundu. Eski öğrencisi Jaja'nın çok iyi bir futbolcu olduğunu söyleyen tecrübeli hoca, "Trabzonspor'dan ayrılışı için herkes farklı farklı yorum yapıyor. Ancak o dönem oyuncudan kaynaklanan bazı sorunlar nedeniyle yolumuzu ayırdık" dedi.

Jaja'nın Trabzonspor'a geri gelip gelmeyeceği konusuna açıklık getiren Şenol Güneş, oyuncunun geri gelebilmesi için bazı şartların oluşmuş olması gerektiğine dikkat çekti. Kadronun yabancı oyuncu açısından zaten şişkin olduğunu ifade eden Güneş, "
Bizim yabancı oyuncu konusunda zaten kadromuz şişkin. Ancak Jaja kendi sorunlarından arındıysa, bahsettiği gibi Trabzonspor'u da seviyorsa, maç başı ücrete de oynamayı kabul ediyorsa, maliyeti de fazla değilse kapımız Jaja'ya açıktır" açıklamasını yaptı.

Şenol Güneş'in Jaja için kapıları açmasından sonra taraftarların gözü artık Trabzonspor yönetimine çevrildi. Futbolcuyu transfer etmek isteyen ama Şenol Güneş'i ikna edemeyen yönetim için bu açıklamayla transferin önünde engel kalmadı. Önümüzdeki günlerde, taraftarın sevgilisi olan Jaja'nın transferi netlik kazanacak. 

Son Güncelleme: 14.01.2013 14:22
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com