24 Aralık 2016 Cumartesi 11:52
Taraftar Çözecek!

KaradenizinSesi /Sertaç HELLAÇ Özkan Sümer ve Giray Bulak, Trabzonspor’un Fenerbahçe’yi yenebileceğini söylerken, Ziya Doğan maçın ortada olduğunu, Yılmaz Vural ise karşılaşmanın favorisi olarak Fenerbahçe’yi gördüğünü dile getirdi.

ÖZKAN SÜMER: KAZANABİLİRİZ

Trabzonspor’un Fenerbahçe karşısında iyi mücadele edip iyi futbol oynayacağını düşünüyorum. Takım, gol alanlarında etkili olur ama gol yapma becerisini gösterebilir mi bilemiyorum. Fenerbahçe, Feyenoord maçından beri iyi oynamıyor ve sıkça rotasyon uyguluyor. Biçimsiz bir görüntüsü var. Savunmanın merkezinde, derin toplara karşı ciddi sorun yaşıyorlar. Trabzonspor da büyük maçlarda daha dikkatli oynuyor, biçimiyle mücadele ortaya koyabiliyor. Kazanabileceğimizi düşünüyorum.

GİRAY BULAK: FIRSAT MAÇI!

Trabzonspor biraz sıkıntılı. Karambolden pozisyon üretmeye çalışıyorlar. Bilinçli şekilde pozisyon üretemiyorlar. Karşılarında organize bir takım olunca da dağılıyorlar. Fakat Trabzonspor’un Fenerbahçe’yi yeneceğini düşünüyorum. Gençlerbirliği maçında ortaya konan futbol, benim için umut oldu. Fenerbahçe maçında Tribünler dolu olacak. Ligin ilk yarısının son maçı. Bu maç, fırsat maçı. Nasıl ki Galatasaray maçı fırsat maçıydı, kazandılar; Fenerbahçe maçını da öyle görüyorum.

YILMAZ VURAL: FAVORİ FENERBAHÇE

Trabzonspor İstanbul takımlarıyla baş edecek teknikte bir takım kuramadı. Makas çok açıldı. Trabzonspor’un korkunç bir seyirci baskısı vardı artık o da kalmadı. Trabzonspor, şu anki görüntüsüyle sıradan bir Anadolu takımı hüviyetine büründü. Trabzonspor-Fenerbahçe maçının favorisi Fenerbahçe. Az da olsa, Trabzonspor’un kazanma şansının olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe karşılaşması, Trabzonspor’un ligdeki maddi ve manevi geleceğini çok etkileyecek.

ZİYA DOĞAN: TRABZONSPOR SIKINTILI!

Trabzonspor takım oyununu oturtamadı. 6-7 haftaya kadar Fenerbahçe için de durum aynıydı ama gelen teknik adam mantalitesini oturttu. Trabzonspor bu maça farklı bir motivasyonla çıkacaktır. Maçı masaya yatırdığın zaman, Trabzonspor gol yollarında çok etkisiz. Zaman zaman takım oyunundan iyi örnekler veriyor ama 1 hafta sonra bakıyorsun bambaşka bir takım. Yine de, kâğıt üzerinde Fenerbahçe maçın favorisi olarak gözükse de böyle büyük maçların favorisi olmaz.

Sertaç HELLAÇ

KaradenizinSesi.com Spor Servisi

Son Güncelleme: 24.12.2016 12:14
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com