25 Mayıs 2018 Cuma 21:52
Tekke’ye teklif yapıldı mı?

Karadenizinsesi.com.tr / Spor Servisi - Trabzonspor’da futbol oynadığı dönemde taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan ve sonrasında Trabzonspor’a büyük paralar kazandırıp Rusya’ya transfer olan Fatih Tekke’nin şimdi de Trabzonspor teknik direktör olarak geri döneceği konuşuluyor. Özellikle sosyal medyada Trabzonspor taraftarları Fatih Tekke’nin Trabzonspor’un başına geçmesi için büyük destek verirken, Fatih Tekke ise konu ile ilgili olarak ilk kez karadenizinsesi’ne konuştu.

Sosyal medyadaki Trabzonspor taraftarının kendisine olan desteğinden dolayı teşekkür eden Fatih Tekke, “Trabzonspor yönetiminden her hangi bir teklif gelmedi. Her hangi bir görüşmemiz de olmadı. Ama ben her zaman şunu diyorum. Taraftarımızın bana olan ayrı bir sevgisi var. Bugün olmazsa ileride mutlaka bu sevgiler buluşacaktır” dedi.

Trabzonspor’dan teklif gelmediğini yenileyen Fatih Tekke, “Bizim hiçbir zaman Trabzonspor ile anlaşamama gibi bir durum olmamıştır. Teklif gelmesi durumunda da oturulup konuşulur. Bugüne kadar bana gelen bir teklif yok. Bende bu konuları basından takip ediyorum. Burada güzel olan şeylerden birisi de taraftarımızın bana olan bir arzusu isteği var. Bir gün mutlaka taraftarımızla buluşacağımızı düşünüyorum” dedi.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com