18 Ocak 2013 Cuma 11:43
TFF'nin Fenerbahçe Sevgisi Ayyuka Çıktı

"F.BAHÇE'NİN ŞİKE YAPTIĞINI DÜŞÜNMÜYORUM"

Yıldırım Demirören yönetimindeki Türkiye Futbol Federasyonu'nun şike sonucunu düzgün bir şekilde sonuca bağladığını açıklayan Düren; "Demirören yönetimi şike davasını hakka ve adalete uygun bir biçimde çözmüştür. Benim vicdanım çok rahat. Fenerbahçe'nin şike yapmadığını şampiyonluğu hak ederek elde ettiğini düşünüyorum. "Ben 15 yıldan beri aktif olarak futbolun içierisindeyim ve hiç şike duymadım. Böyle bir intiba bende uyanmadı. Hatır şikesi hep konuşulmuştur. Bunun bir yakıştırma ve bir etiketleme olduğuna inanabilirsiniz. Ben sahada oynanan futbolun temiz olduğuna inanıyorum"" diye konuştu.

"AZİZ YILDIRIM SÜREÇTEN AKLANARAK ÇIKMIŞTIR"

Düren ,Aziz Yıldırım'ın da şike süreci sonrası aklandığını belirterek; "Aziz Yıldırım'ın kendine has bir üslubu vardır. Türk futbolunun önemli karakterlerinden biridir. Spor hukuku açısından da bu durumdan aklanarak çıkmıştır. uefa yeni bir dosya ulaşmadığı sürece şu anda sistemi eski kaldığı yerden devam ettiriyoruz dedi bize. Ben artık birşey olacağını sanmıyorum" diye konuştu.

"GÜNEŞ'İN AÇIKLAMASI YANLIŞ"

Mete Düren Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş'in "Fenerbahçe ile bağlarımız kopmuştur" şeklindeki açıklamasını çok yanlış bulduğunu belirterek; Bu tür beyanatlardan şiddetle uzak durulması gerektiğini kaydederek; "Hatalı bir açıklama, bu açıklamarın hiç kimseye fayda getireceğini düşünmüyorum" dedi.

Son Güncelleme: 18.01.2013 11:55
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com