13 Aralık 2012 Perşembe 10:50
Trabzon 82'nin Sırrını Açıkladı!

Trabzonspor'un internet sitesinde birkaç gün önce "82 Geliyor" sloganıyla yapılan duyurunun, TS Club mağazalarında satışa sunulan yılbaşı paketi olduğu ortaya çıktı. Atkı, bere ve eldiven gibi eşyaları içeren paketin üzerinde, 7 şampiyonluk kupası ile 2010–2011 sezonunda alınan 82 puan vurgulanarak, "Hayal değil, Helal" sloganına yer verildi.

TARAFTAR MERAK EDİYORDU

Trabzonspor internet sitesinden geçtiğimiz günlerde "Bekleyin, 82 geliyor" sloganıyla yapılan duyuru taraftarlar arasında büyük meraka yol açmıştı. Bir çok taraftar üzerinde 7 şampiyonluk kupası bulunan forma veya tişört beklerken, bordo–mavili kulüp dün gece geç saatlerde 82'nin sırrını açıkladı. Sloganın, TC Club'larda 82 liradan satışa sunulan ve içinde atkı, bere, eldiven, rozet ve çorap gibi ürünlerin bulunduğu yılbaşı hediye paketinin duyurusu olduğu ortaya çıktı.

82 PUANA VURGU YAPILDI

Hediye paketinin kapağında büyük puntolarla yazılan 82'nin, 2010-2011 sezonunda alınan 82 puanı vurguladığı, ürünün de bu fiyattan satışa çıkarıldığı belirtildi. Kapakta ayrıca bordo–mavililerin 2010–2011 sezonu da dahil olmak üzere 7 şampiyonluk kupasını simgeleyen kupa resimleri ve şampiyonluk yıllarına yer verildi, 82 puana atıf yapılarak da, "Hayal değil, Helal" ifadesi kullanıldı.

KAPTAN'DAN MESAJ

Hediye paketinde ayrıca 2010

–2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor başlıklı bir broşürde bulunuyor. Broşürde söz konusu sezondaki kadronun fotoğrafıyla, Kaptan Tolga Zengin'in taraftarlara mesajı yer alıyor. Tolga, mesajında şu ifadelerle taraftara seslendi:

"Sevgili taraftarımız. Lisanslı ürünlerimizi kullandığın için takımım ve kulübüm adına teşekkür ederim. Taşıdığımız armayla ve bordo mavi renklerimizle sizlerle birlikte yeni bir yıla giriyoruz. Rengini hayatına taşımaya devam et, 2013 bizim yılımız olsun. Trabzonspor'un haklı mücadelesinde bize her zaman destek veren bilinçli taraftarımıza sevgi ve saygılarımla."

Son Güncelleme: 14.12.2012 13:51
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com