21 Aralık 2016 Çarşamba 23:00
Trabzonlu Yöneticiden Eto'o Ve Ekici Açıklaması!

Bülbüloğlu'nun öne çıkan açıklamaları şu şekilde:

"Eto’o yok ama..."

"Şu anda yaptığımız çalışmalarımızın içinde Eto’o yok ama, transfer çalışmalarını başkanımız bilfiil götürüyor. Benim bildiğim kadarıyla böyle bir çalışmamız yok. Sezon başladığından beri yaklaşık 20 futbolcuyu gündeme getirdi basın, ancak bunların yüzde 90’ı hiç alakamız olmayan futbolculardı. Gerçeklik payı olan yüzde 10 vardır ancak Eto’o bunun içinde değil. Orta saha, forvet, sağ kanat için çalışmalarımız var. Yabancı ağırlıklı."

 "Onunla yeniden anlaşacağız"

 "Akyazı Stadı’nın açılışında Sayın Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi ile ben birlikteydim. Bu konu ne açıldı ne de konuşuldu. Galatasaray ile de adı geçti. Mehmet Ekici’nin ailesini ve menajerini çağırdık, konuştuk. Kendisine ne kadar değer verdiğimizi gösterdik. O da burada çok mutlu. Onunla yeniden anlaşacağız. Bizim kapımızı Beşiktaş resmi olarak çalmadı. Elimizde tutmak için çalışıyoruz. Biz şu anda olduğumuz yerden mutlu değiliz. Oldukça kötü bir dönemden geçiyoruz ve toparlanmaya çalışıyoruz. Biz bu takımı eksiltmekle değil, üstüne koymakla mükellefiz. Camiamıza ve taraftarımızı memnun edelim. Yeni stadda oynamaya başlayacağız. Üstüne koymadan gidersek, görevimizi yapmış olmayız."

Forvette sıkıntımız var

"Ramil Sheidaev çok genç bir oyuncu, ileriye dönük bir transferdi. Onu pek saymıyorum ama N’Doye dahil, Muhammet, Suk. Suk olmadı, oturmadı. Yeni alınmış bir oyuncu, göndermek ne kadar doğru bilmiyorum. Kaliteli bir kumaş, kendini kanıtlamış bir oyuncu. Göndermeyi değil de üstüne koymayı düşünüyoruz. Herkes görüyor ki forvette sıkıntımız var, gol atamadık. En çok atak yapan takım olmamıza rağmen gol atamadık. En büyük yaramız orası. Ahmet Oğuz’la ilgili de bir bilgim yok. Olabilir ama yabancı isimlerle görüşüyoruz. İsim paylaşamam."

Rodallega iyi bir golcü!

 "Rodallega daha önce ilgilendiğimiz bir oyuncu. Olursa herkes mutlu olur. Sonuçta kendini kanıtlamış iyi bir golcü. Benim bu konudaki görüşüm şu, futbol nefret tohumlarının üzerine kurulamaz. Bu bir keyif, bir eğlence. Bunu hakikaten kin tohumlarının üstüne oturtmamak gerekir. Burada biz yöneticilere önemli bir rol düşüyor. Söylemlerimize dikkat etmemiz gerekiyor. Fenerbahçe misafirimiz olarak Trabzon’a geliyor. Anadolu’da her zaman misafirin kıymeti bilinir. Misafir de misafirliğini bilir. Rekabet olmalı ancak sahada olmalı. Dostluk ve kardeşliğin başlaması lazım. Geçmişten beri sıkıntılarımız var Fenerbahçe ile. Bunu oyunculara yansıtmamak lazım. Trabzon seyircisinin olgunluğunu göstermesi lazım. Fenerbahçe’nin de misafir olduğunu bilmesi lazım. İnşallah güzel bir karşılaşma olur."

 "Yeni stadımızın açılışı..."

"Stadımız bitti ancak hala fiziksel olarak TFF’nun oynamamıza müsaade etmedikleri eksiklerimiz var tespit edilen. Bunları gidermeden de orada lig maçı oynayamayız. Bu eksikler tamamlanıyor. Stadı da daha yeni devir alıyoruz. Stad hala TOKİ bünyesindeydi. Sayın Cumhurbaşkanımız bu tarihi açılış olarak vermişti. Ancak biz stadı, Süper Lig ve UEFA kriterlerine tam uygun hale getiremedik. TOKİ’nin de eksikleri var. Üzerimize düşeni yapıyoruz. Fenerbahçe mağlubiyeti olasılığıyla bir alakası yok. Loca sattık, alanlara karşı sorumluluklarımız var. İlk yarıyı bitirdik. Bir an önce açmak istiyoruz. Fenerbahçe’yi yeneriz veya yeniliriz. Bunun Akyazı ile alakası yok. Bu mesajı ben burdan çok net veriyorum. Birçok yöneticileri bizim arkadaşımız. Biz yöneticilere çok önemli bir rol düşüyor. Bizi ortak paydada birleştiren ülkenin birlik ve bütünlüğü var. Teröre karşı verilen ortak mesajlar var. Bunu hem yöneticiler hem seyircilerimiz göreceklerdir. Tekrardan buradan dostluk mesajları vermek istiyorum, kendi camia da. Bu maç inşallah bir adım olur."

"Ersun Hoca Türkiye’nin en tecrübeli..."

"Ersun Yanal’a güvenerek yola çıktık. Biz göreve gelirken bir senede 2-3 hoca değiştirmenin doğru olmadığını söyledik. Biz bunu yapsak daha önce bunu yapan yönetimlerden bir farkımız kalmazdı. Ama bu futbol oyunudur. İki tarafında birbirine vereceği bir şey kalmazsa yollar ayrılır. Ancak bizim şu an Ersun Hoca’ya güvenimiz tam. Görevinin başında, takımın başarılı olması için çok çalışıyor. Maçlarımıza baktığınız zaman da bazı şeyler olmadı. Takım çok yeni, bazı oyuncularımız adapte olmadı. Bütün bunlar ayrı ayrı aktörler. Ersun Hoca Türkiye’nin en tecrübeli ve en iyi teknik direktörlerinden birisidir. Bu durumu düzeltecek olan da odur, ona inanıyoruz."

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com