21 Mart 2017 Salı 16:17
Trabzonspor'a Yeni Sponsor!

Trabzonspor, kargo sponsorluğu için sektörün genç ve dinamik firması Sürat Kargo ile anlaştı. Sponsorluk anlaşması bugün Medical Park Arena’da düzenlenen törenle imzalandı.

Trabzonspor ile Sürat Kargo arasında imzalanan sponsorluk anlaşması, iki büyük markayı ‘Daha Sürat’li bir Fırtına’ sloganıyla bir araya getiriyor.

Asbaşkan Ahmet Çubukçu düzenlenen imza töreninde anlaşmaya ilişkin şunları söyledi:
“Sürat Kargo, sizlerin de bildiği gibi sektörünün en genç firmalarından biri. Çok kısa süre içinde önemli bir ivme yakalayarak kendi alanında başarılı bir konum elde etti. Onların bu dinamizmi ile Trabzonspor'un dinamizmi birbiri ile örtüşüyor. Ben, bu iki güzide markanın birbirlerine başarı ve şans getireceklerine yürekten inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

Sürat Kargo Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Öztürk ise şu değerlendirmeyi yaptı:
“Spor kulüplerine destek vermeyi kendisine amaç edinmiş firmamız Sürat Kargo ve Türk futbolunun en önemli dört markasından biri olan Trabzonspor güçlerini birleştirdi. Birçok sektörde hizmet veren Sürat Kargo bugünden itibaren futbolda bir dev isim; Trabzonspor için taşımaya başlayacak. Diliyorum ki bu anlaşma her iki markayı da daha büyük başarılara taşıyacaktır.

Bizler ülkesini seven ve her daim ülkesinin çıkarlarına hizmet eden markalarız ve bugün de yine ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bir aradayız. Sürat Kargo olarak beş binin üzerinde çalışanımızla ve Türkiye genelinde bulunan yaygın hizmet ağımızla dünden daha çok çalışarak zorlukları kısa zamanda aştık. Türkiye’ de ilk ve tek olan hizmetleri müşterilerine sunmaya devam ederek sağladığımız büyümeyi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Geldiğimiz noktada hem ülkemizle hem milletimizle gurur duyuyoruz. İmzalanan anlaşmanın her iki tarafa da yeni başarılar getirmesini diliyorum."

Sürat Kargo hakkında
Sürat Kargo, 2003 yılının Temmuz ayında kuruldu ve sektörünün en genç markalarından biri oldu. Kısa zamanda, 710 şube, 3.000 araç, 24 aktarma müdürlüğü, 15 Bölge Müdürlüğü ile 5.000 çalışan sayısı

Son Güncelleme: 21.03.2017 16:28
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com