30 Kasım 2012 Cuma 14:48
Trabzonspor Basket Takımı'nda Şok İstifa!

Geçtiğimiz sezon 2. lige düşen ve kapanma noktasına gelen Trabzonspor Basketbol takımının ligde devam etmesinde en büyük pay sahiplerinden biri olan, gecesini gündüzüne katarak Trabzon’da basketbolun ayakta kalmasını sağlayan Asbaşkan Levent Erkuloğlu görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Erkuloğlu istifasını şu sözlerle dile getirdi:

“Bir basketbol sevdalısı olarak büyük istek ve gönülle kapanma noktasından bugünlere gelmesinde ciddi katkı sağladığıma inandığım Trabzonspor Basketbol Derneği Asbaşkanlık görevimden istifa ediyorum.

Israr edilen yönetiliş tarzı itibariyle Trabzon Basketboluna fayda getirmeyeceğini düşündüğüm ve tenkit ettiğim yapılarla benzerlik göstermeye başlanan idare anlayışı sebebiyle halen bünyede yer alıyor olmam inançlarımdan taviz vermem anlamına gelecektir.

Kıymet verdiğim Trabzon Basketbolu hususunda hassasiyetlerimi değiştirmenin mümkün olmayacağını, önceliklerimin her zaman Trabzon’da basketbolun menfaatleri doğrultusunda olacağını yineler, görevimden istifa ederim. Bundan sonraki günlerde Trabzonspor Basketbol Derneği’ne başarılar dilerim.”

Son Güncelleme: 01.12.2012 11:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com