05 Şubat 2017 Pazar 10:55
Trabzonspor Çalhanoğlu Üzerinden Yıldız İsme Gözdağı Verdi

Fenerbahçe’ye imza attığı iddiaları ortaya atılan Mehmet Ekici’nin eğer bunu Ocak’tan önce yapmış olması halinde Bordo-Mavililer, Hakan gibi FIFA aracılığıyla hem men cezası hem de tazminat için pusuda...

HAKAN GİBİ OLABİLİR
Trabzon, Mehmet Ekici için de pusuda..Hakan Çalhanoğlu’nun Trabzonspor’a 200 bin EURO alıp ön protokole imza attıktan sonra başka takıma gitmesi üzerine açılan dava sonrası 4 ay men cezası almasının ardından Bordo-Mavililer, aynı tablo için Mehmet Ekici’nin F.Bahçe’ye iddia edildiği gibi imza atıp atmadığını araştırdığı öğrenildi. Sözleşmesinin bitmesine 6 ay kala başka bir takıma imza atabilirken, Mehmet Ekici’nin F.Bahçe’ye Ocak’tan önce imza attığı iddiaları gündemde..

PUSUDALAR 
Bordo-Mavililer, bu yönde araştırmalarını sürdürürken, eğer Mehmet Ekici’nin bunu yapmış olması halinde ise Hakan Çalhanoğlu gibi oyuncunun futboldan men ve tazminat talebi ile dava açmaya hazırlanıyor. Mehmet Ekici’nin yakın çevresine F.Bahçe ile ön protokol yapmadığını iddia etmesine rağmen F.Bahçe cephesinden ‘biz onunla imzaladık, rahatız” haberleri gelmesi nedeniyle Bordo-Mavililer, gizli olarak araştırmalarını sürdürürken, bu yönde bilgi etmesi halinde hemen olayı Hakan gibi dava etmeyi ve F.Bahçe ile oyuncuyu tazminata mahkum ettirmeyi amaçlıyor.

Son Güncelleme: 05.02.2017 11:00
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com