20 Haziran 2017 Salı 20:51

Karadenizinsesi.com / Spor Servisi - Trabzonspor camiası bu akşam iftar yemeğinde bir araya geldi. Zorlu Grand otelde düzenlenen iftar yemeğine çok sayıda katılım oldu. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta yaptığı konuşmada, ilerisi adına umutlu olduklarını ifade ederek, “Düne göre daha umutluyuz. Yarınlar için daha ümitliyiz. Hala sıkıntılarımız ve zorluklarımız var. Emin olun ki Trabzonspor’umuz ayağa kalkmak için sağlıklı zemine oturmak için adımları ciddi şekilde atmaktadır” dedi.

Trabzonspor’un özellikle ikinci yarıda oynadığı oyunla mutlu olduklarını söyleyen Usta, “Takımımız ikinci devre oynadığı oyunla hepimiz mutlu olduk. Sonrasında bir düşüş oldu. Buradaki herkes futboldan iyi anlar. Hedefsiz kalınca bu durum yaşandı” dedi.

Trabzonspor’un 50.yılını en iyi ve görkemli şekilde kutlayacaklarını da söyleyen Usta, “2 Ağustos ile birlikte 50.yılımızı kutlayacağız. Görkemli bir şekilde kutlayacağız. İstanbul’da Trabzon’da, Anadolu’nun birkaç şehrinde ve Avrupa’nın bazı yerlerinde aynı anda kutlayacağız” dedi.

“Takımımız belli bir standarda oturdu ama eksiklerimiz var” diyen Usta, “Bu eksiklerimizi ince eleyip sık dokuyarak önümüzdeki sene hepimizin gurur duyacağı “Trabzonspor ayağa kalktı. Seyretmekten mutlu oluyoruz” dedirteceği bir Trabzonspor’u inşa etmek için uğraşıyoruz. Her zaman zirveye oynayan bir Trabzonspor olacak. İhtiyaçlarımız net bir şekilde belirlenmiş durumunda. Bu ihtiyaçlarımızı bütçemizi de dikkate almak kaydıyla gidereceğiz” ifadelerini kullandı.

Transferlerde sorunumuz var ama iyi bir Trabzonspor’u inşa edeceğiz. Bunu derken “Eyvah transfer olmayacak mı?” soruları gelebilir. Hiç kimsenin şüphesi olmasın seneye iyi bir Trabzonspor olacak” dedi. Usta son olarak ise, “Trabzonspor’umuzun bu günlere gelmesinde kimler katkı sağladıysa herkese gönülden teşekkür ediyorum. Kulübümüze sahip çıkacağınızın inancını taşıyorum” ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 20.06.2017 21:02
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com
Avatar
Rıdvan Sami Tezel 4 ay önce

şike süreci ile lgili bir şey demedi değil mi. sizin..