07 Ocak 2017 Cumartesi 13:15
Trabzonspor'da Kurullar Mazbata Aldı

Trabzonspor'un Aralık ayında yapılan Genel Kurul'unda seçimi yapılan kurullar için bugün devir teslim töreni gerçekleştirildi. Mehmet Ali Yılamz Tesislerinde gerçekleştirilen törene Asbaşkan Ahmet Çubukçu, Yönetim Kurulu Üyeler Orhan İlarslan, Ali Rıza Egemen, Özer Bayraktar, Erhan Çimşir, Divan Başkan Ali Sürmen ve kurulların eski ve yönetimleri katıldı. Kahvaltı sonrası yapılan törende Genel Kurul Divan Başkanı Şükrü Kuleyin tarafından yeni kurul üyelerine mazbataları teslim edildi.

Asbaşkan Ahmet Çubukçu ise yeni yönetimlere başarı dileyerek, “Eski yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımıza da yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz. Görevi devralan arkadaşlarımızın Trabzonspor’un marka değerini yüceltecek şekilde görevlerini en iyi şekilde yapacaklarını biliyoruz. Ayrıca bugün burada sergilenen dostluk ve birliktelik de bizleri ayrıca mutlu etmiştir” dedi.


Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com
Avatar
misafir 1 yıl önce

ancak poz vermeyi iyi bilen bir yönetim.cok konusup az calisan vede aynen bir film ekibi,hey maasAllah.bakalim rezilmi edersiniz taraftari yoksa rezilmi..