19 Kasım 2015 Perşembe 16:26
Trabzonspor'da Adaylar Başvurusunu Yaptı

Trabzonspor'da 5-6 Aralık seçimli genel kurul öncesi yarın 17.00'da sona erecek olan başkanlık vuruşu için ilk başvuran isim Celil Hekimoğlu ve ekibi oldu. 

Celik Hekimoğlu ve Sebahattin Çakıroğlu ile birlikte yönetimde yer alacak isimler Trabzonspor Divan Kurulu binasına gelerek resmi başvurularını yaptı. 

Divan başkanı Ali Sürmen, "Bu zor zamanda aday olmanız bile önemli" diyerek Hekimoğlu ve ekibini tebrik etti. 
Hekimoğlu ise, 'Camiadan çok büyük destek var. Birleşme çağrılarına cevap verdik ve çağrı yaptık ama karşı taraftan alay vari cevap geldi' diyerek Trabzonspor'da tek adaylığa sıcak bakmayan Muharrem Usta'ya göndermede bulundu. 

Öte yandan Trabzonspor Divan Kurulu, başkan adaylarına 3 maddelik taahhütname sundu. 

Vekaletnameyle adaylık başvurusunu yaptı
Trabzonspor’da başkanlık adayı başvurularında sürpriz bir gelişme yaşandı. 

Aday olup olmayacağı merak konusu olan İbrahim Hacıosmanoğlu, avukatı aracılıyğla bugün Trabzonspor Divan  Kurulu Başkanlığı’na adaylık başvurusunu iletti. 

Avukatı Ömer Yeşilyurt ve Trabzonspor eski Genel Sekreteri Köksal Güney'in birlikte gittiği adaylık başvurusunu Trabzonspor Divan Başkanı Yardımcısı Mehmet Ongan'a sundu. 

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen ise konuyla ile ilgili, ‘Başvurunuzu isterseniz yarın yapın dedim. Ancak kendisi avukatıyla başvuracağını tarafımıza iletti” dedi. 

12268678_10156328543590360_835500976_o.jpg

Öte yandan Hacıosmanoğlu'nun listesinde Türkay Gümüş, avukat Ömer Yeşilyurt ve Necip Sevinç'in listede olduğu açıklandı. 

Gümüş'ün Asbaşkanlık görevinde bulunacağı kaydedilirken Yeşilyurt ve Güney açıklama yapmak istemedi.

Ayrıca Divan Başkanlık Kurulu tarafından Başkan Adaylarına imzalatılan 1 yıl taahhüdü İbrahim Hacıosmanoğlu'nun gelmemesi nedeniyle imzalanmadı.

Son Güncelleme: 19.11.2015 16:40
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com