02 Eylül 2017 Cumartesi 23:32
Trabzonspor'da bayram var

Trabzonspor’un bugün gerçekleştirdiği bayramlaşma törenine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, milletvekilleri Av. Ayşe Sula Köseoğlu, Dr. Adnan Günnar, Av.Salih Cora ve Muhammet Balta, Vali Yücel Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen, ASKF Başkanı Cahit Erdem, TÜFAD Trabzon Şube Başkanı Hayri Tekelioğlu, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Trabzon Şube Başkanı İsmail Köse, eski yöneticiler, kurullar, taraftarlar ile camianın önde gelen isimleri katıldı. Başkan Muharrem Usta, Asbaşkan Ahmet Çubukçu ve yönetim kurulu üyeleri de bayramlaşmaya gelenleri karşıladı. Bayramlaşmada A Takım, 1461 takımı, altyapı ve amatör branşlar da hazır bulundu.

Başkan Muharrem Usta: “Trabzonspor hepimiz için çok önemli bir marka”
Başkan Muharrem Usta törende yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle tüm camiamızın ve İslam âleminin bayramını kutlarım. Trabzonspor hepimiz için çok önemli bir marka. Heyecan burada. Bu heyecana her zaman ihtiyacımız var. Takımımıza sahip çıkarak o güzel günleri yakalayalım istiyorum. Sayın Bakanımızın kulübümüze üçüncü kez teşrifleri için çok teşekkür ediyorum. Trabzonspor ve Trabzon yetiştirdiği değerlerle kendini ifade eden bir şehir. Sayın Bakanımız Süleyman Soylu şehrimiz, ülkemiz ve kulübümüz için önemli bir değerimizdir.”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: “Bu sene kenetlenmeliyiz”
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise “Trabzonspor camiası centilmenliği, başarısı, on yıllardır ortaya koymuş olduğu istikrar ile büyük bir camia olduğunu kanıtlamıştır. Büyük camiaların bayramlaşmaları, önemli günleri aynı büyüklükte olur.Şunu söylemek gerekir Trabzonspor’da spor adına ve futbol adına her şey var. Çok zengin bir halin içerisinde un var, yağ var, şeker var. Şampiyonluk da kulübümüzün, futbolcuların, yönetimin görevidir. İnşallah bu sene kenetlenerek, büyük bir başarının altına imza atmak sorumluluğumuzdur. Çok zor denilen işleri kolay başardık. Zor dersek başaramayız. Başta başkanımıza, futbolcularımıza, taraftarlarımıza güzel bir sezon diliyorum” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Fair Play açısından en iyi takım olmalıyız
“Bence başlangıç iyi yapıldı. Arzu edilen skorlara hep beraber ulaşacağız” diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Trabzonsporumuza başarılar diliyorum, Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Son geldiğim Galatasaray maçında dünyanın her tarafından taraftar gördüm. Bu büyük sevgi, büyük bir bağlılık, bunu iyi yönetmek bizim görevimizdir. Bir tek şey rica ediyorum; Fair Play açısından en iyi takım olmalıyız. Dışarda kızalım, sözümüzü söyleyelim ama saha içine geldiğimiz zaman sadece yüksek tezahüratla destekleyelim. Takımımız mağlup olabilir, galip gelebilir. Öyle maçlar görmüşümdür ki gazeteler yazmıştır; ‘Seyirci Kazandı’ Bu beraberinde galibiyeti ve şampiyonlukları getirir.Gün sahiplenmek zamanıdır, birlik olma zamanıdır. Bir başlangıç yapıldı, bu başlangıçla iyi bir noktaya gideceğiz. Takviyeler için başkan uğraşıyor, gerçekleştirecek. Şu anda iyi bir takım olmanın unsuru kendi içerisinden yetiştirdiği futbolculardır. Sürekli moral vermemiz lazım. Bütün hemşerilerimize, taraftarlarımıza bayram dileklerimi iletiyorum” şeklinde konuştu. Başkan Muharrem Usta, bayramlaşma töreninin sonunda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya üzerinde adı yazılı 61 numaralı forma hediye etti.

Son Güncelleme: 03.09.2017 14:39
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com