Mehmet Karagöz
Mehmet Karagöz
05 Ekim 2017 Perşembe 23:36
Trabzonspor’da Cafer Tosun krizi

Karadenizinsesi.com / Spor Servisi - Trabzonspor’da genç oyuncu Cafer Tosun krizi yaşanıyor. Trabzonspor’da Yusuf Yazıcı ve Abdulkadir Ömür kadar yetenekli olduğu belirtilen Cafer Tosun’un kadro dışı bırakıldığı ve tek başına idmanlara çıktığı ifade edildi. Trabzonspor’da Sadi Tekelioğlu döneminde ilk kez A Takıma çıkan ve sonrasında yeniden alt yapıya gönderilen Cafer Tosun’un bu sezon da A Takımla birlikte antrenmanlara çıkmak istediği kaydedildi.

Trabzonspor yönetimine A takımla antrenmanlara çıkmak istediğini belirten Cafer’in bu isteği, “U21 takımı ile çalışacak ve orada kendini gösterirsen A Takımda olacaksın” diyerek reddedildi. Bu sırada Alman bir menajerle anlaşan Cafer Tosun’un U21 takımı ile idmanlara çıkmak istemediği ve A takımla idmanlara çıkmak istediğini yenilediği ifade edildi. Bu durum karşısında Trabzonspor yönetiminin de Cafer’i kadro dışı bıraktığı ve oyuncunun tek başına çalıştığı öğrenildi.

Mayıs 2018 yılında sözleşmesi bitecek olan ve gelecek vaat eden Cafer Tosun’ ile Trabzonspor'un sözleşme uzatmak istediği fakat babasının da çeşitli isteklerde bulunduğu ifade edildi. Trabzonspor'un bu istekleri klabul etmediği, Cafer'in alman menajeri ve babası ile yeniden görüşme yapacağı öğrenildi. Öte yandan Cafer için Türkiye’den 3 büyük kulüpten bir tanesinin de konuyu yakından takip ettiği ve Cafer Tosun’un menajerine teklif yapmaya hazırlandığı da kaydedildi. 

Son Güncelleme: 06.10.2017 18:31
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com