31 Ekim 2012 Çarşamba 19:06
Trabzonspor'da CHP Krizi

Sabah gazetesinden Ulaş Özdemir konuyla alakalı olarak Sadri Şener'in söylediklerini twitter hesabından paylaştı. Trabzonspor'un şike sürecinde verdiği mücadelede karşı safta yer alan CHP'nin kulübü ziyaret etmesine sinirlenen Sadri Şener çok ağır sözler söyledi.

CHP yetkililerinin kulübü ziyaretleri hakkında, "CHP'nin TS'ye ziyaretinden haberim yok. Nevzat beni aramadı. Arasaydı kesinlikle izin vermezdim. 100 bin defa yazıklar olsun!" diyen Sadri Şener bu sözlerle tepkisini gösterdi.

Sadri Şener'in konuyla ilgili diğer ifadeleri şunlar:

"Eğer CHP heyeti beni ziyaret için arasaydı kendilerine teşekkür eder kabul etmezdim. Benim duruşum belli. Izdırabı çeken benim. Ben CHP'li bir ailenin çocuğuyum. Ama CHP böyle bir parti değildi ki! Rahmetli babam mezardan çıksa bunları döverdi.CHP'nin genel başkanının yaptığı ortada. Şikeden ceza alanları kabul edip, övüyor. Sonra bize geliyorlar. Olmadı, hiç olmadı! Şakar'ın bu tür davetleri kabul etmede yetkisi var. Ama böyle kritik bir konuda yok. Bana sormalıydı. Kendisiyle konuşacağım. Çok şaşkınım ve tepkiliyim de! Biraz sakinleşip, 1 saat içerisinde ne tür bir yol haritası izleneceğinin kararını vereceğim. "

Son Güncelleme: 31.10.2012 19:08
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com