15 Mayıs 2018 Salı 15:20
Trabzonspor’dan Demirören açıklaması

Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetimin TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i ziyaret ederek forma hediye etmesi birçok taraftarın tepkisine neden olmuştu. Konuyla ilgili olarak sosyal medyadan Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu'na sitem ve eleştirilerini ileten taraftarlara Hacısalihoğlu yanıt vererek bilgilendirirken acı gerçekleri de bir kez daha gözler önüne serdi.

Demirören ziyaretinin asıl amacının anlaşılmadığına vurgu yapan Asbaşkan Hacısalihoğlu kulübün durumunun zorda olduğunu belirtti. Hacısalihoğlu gelen eleştiri ve yorumlara " Bunu anlamak için mesela önce 975 Milyon borca, 120 Milyon yıllık gelire, transfer yasağına, bedelsiz giden oyunculara ve 175 haciz dosyasına daha dikkatli bakmak lazım... Dilerim, bu tarz tavırlar sonucu Trabzonspor'un maddi manevi batışını hep birlikte izlemeyiz. Yönetimin tek çabası buna, ama anlıyorum ki tüm gayretler beyhude..." şeklinde yanıt verdi.

Hacısalihoğlu ayrıca bir taraftarın "O forma Demirören'in şaibeli ve lekeli eline değmemeliydi" şeklindeki tepkisine ise " Haklisiniz da, siz Züğürt Ağa filmini seyrettiniz mi? Seyrederseniz asıl lekenin, şaibenin forma vermek degil, kupaların haciz edilmesi ,transfer yasağının gelmesi, oyuncularının bedelsiz gitmesi ya da sahaya çıkmamasının olduğunu, bunları önlemek olmadığını fark edeceksiniz." cevabını verdi.

Hacısalihoğlu ayrıca bir karahindiba çiçeğinin fotoğrafını paylaşarak "Durumumuz bu, anlayan yok" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com