05 Nisan 2016 Salı 15:13
Trabzonspor'un Yeni Hocasına Bosigwa'dan da Onay

Fonseca ile kesin olarak anlaşılması halinde tecrübeli futbolcunun da önümüzdeki yıl teknik ekipte yer alması bekleniyor. Halen Braga'da, Jorge Rosario (Yardımcı Antrenör), Diamantino Figueiredo (Kaleci Antrenörü) ve Vitor Buruno (Kondisyoner) ile çalışan Fonseca'nın Trabzonspor'a gelmesi halinde bu teknik adamlardan hangisini yanında tercih edeceği henüz netlik kazanmadı.

Fonsaca'nın Trabzon'u ve Trabzonspor'u tanıması açısından Bosingwa'nın teknik heyette yer almasına sıcak bakabileceği, aksi durumda bu ismin idari bir görevle kulüpte kalmasının sağlanacağı yorumları yapılıyor.

MANDIRALI NE OLACAK?

Fonseca ile anlaşılması konusunda bir diğer önemli konu mevcut Teknik Direktör Hami Mandıralı'nın geleceği.

Mandıralı ile 1 yılı opsiyonlu 1.5 yıllık sözleşme imzalayan yönetim kendisini gelecek tecrübeli bir teknik adamlar birlikte çalıştırmayı düşünüyordu. Özellikle Lucescu ya da O'nunvari bir teknik direktörle görev yapma teklifine sıcak bakan ve bunu açıkça dile getiren Hami Mandıralı'nın Fonseca tercihine karşılık tavrı merak ediliyor.

Mandıralı'nın kendisinden 5 yaş küçük olan Fonseca ile çalışıp çalışmayacağı ya da Portakizli Teknik Direktör'ün bu yönde gelecek teklife nasıl bakacağı merakla bekleniyor.

Trabzonajans

Son Güncelleme: 05.04.2016 15:14
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com