09 Mart 2018 Cuma 15:59
Usta yeniden aday olacak!

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yönetimindeki etkin isimlerden Köksal Sadıklar, Başkan Muharrem Usta’nın geçen hafta yaptığı Ankara temaslarında Usta ile yüz yüze görüştüğünü belirterek bu görüşmeden edindiği kanaati şöyle açıkladı…” Muharrem Bey yeniden aday olacak..” Sadıkların konu ile ilgili açıklaması aynen şöyle; Başkanla Ankara da kısa bir süre sohbetimiz olmuştu. Meydanı çapulculara bırakıp kaçacağını düşünmüyorum. Yönetimini güçlendirerek Trabzonspor'a yakışır bir tüzük tadilatı yapacak borcu 500 milyon TL’nin altına düşürüp öyle gidecektir. Kabul edersiniz veya etmezsiniz kendisi ülkemizin en saygın işadamlarındandır. TS başkanlığından da saygın bir başkan olarak ayrılacaktır…”

 USTA YENİDEN ADAY OLUR MU?
Kongre kararının kısa bir zaman aralığı içinde alınması Usta’nın yeniden aday olabileceğine dair bir izlerim veriyor. Usta yönetimini yenileyerek, göreve devam edecek. Bu arada, futbol takımının üzerinde baskının azaltılması için Usta’nın kongre kararı aldığı da gelen bilgiler arasında.

USTA’NIN YENİ YÖNETİMİNDE KİMLER OLABİLİR
Muharrem Usta, yeni yönetiminde şu anda görevde olanlara takviye edecek şeklinde bir kanaat var. Takviyeleri ise daha çok Trabzon içinden, futbol ile iç içe olmuş isimlerden yapacak…

Son Güncelleme: 10.03.2018 17:06
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com