15 Mayıs 2018 Salı 16:46
Uzun Doğum Günü Mesajları

Uzun Doğum Günü Mesajları: 10+ Örnek Mesaj

 

 

Sevdiğiniz birinin doğum gününü kutlarken, her sene çıtayı biraz daha yükseltmeniz gerekiyor. Bu yüzden aldığınız hediye ve yazdığınız mesajlarda tekrara düşmemeniz şart. Sadece bununla da bitmiyor. Klişe şekilde ‘Doğum günün kutlu olsun!’ demekten daha ilginç bir yol bulmanız gerekiyor.

Uzun uzun cümleler kurarak duygularınızı anlatmak size zor geliyor olabilir. Fakat ne kadar zor gelirse gelsin, sevdiklerinizi özel hissettirmeniz için onlar hakkında ne hissettiğinizi söylemeniz şart, onlar için bu özel günde bir fark yaratmanız gerekli.

Nasıl mı?

Bu sene klişeliği ve hiçbir duyguyu yansıtmayan kısa ve klişe mesajları rafa kaldırarak, kalbinizden gelen cümlelerle sevdiklerinizi değerli hissettirerek, sevdiklerimizin duygularını harekete geçirecek cümleler kullanarak…

Tüm bunları göz önüne aldığınızda, bir sonraki doğum günü kutlamanız için unutulmaz cümleler yazmanıza ilham olacak doğum günü mesajlarını sizinle paylaşıyoruz.

Aşağıda sizin için listelediğimiz etkileyici doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz.

 

•     Canım arkadaşım, bugün dünyanın en önemli günlerinden biri ve ben bu fırsatı benim için ne kadar değerli olduğunu söylemek için kullanmak istiyorum. Kendimi sevme yeteneğim olmadığında bile bana sevgi gösterdiğin ve bana her zaman sevgi dolu baktığın için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun, umarım tüm hayallerinin gerçekleşeceği harika bir yıl geçirirsin!

•     Birlikte zaman geçirdiğimiz her an bana bir şeyler öğrettin. Bu yüzden seninle tanıştığım ilk günden beri arkadaşın olmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Umarım doğum günü sürprizimle ben de seni ayrıcalıklı hissettirebilmişimdir. Doğum günün kutlu olsun dostum!

•     Hayatıma renk katıyorsun, günüme güneş gibi doğuyorsun ve her hareketinle beni ne kadar sevdiğini gösteriyorsun. Ben de her gün sana ve aşkına layık olmaya çalışıyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

•     Bana hissettirdiğin tüm güzel  duygular için sana sonsuz teşekkür ederim. Kaç yıl geçerse geçsin, kaç yaşında olursak olalım, söz veriyorum her an birlikte olacağız. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

•     Böylesine zorluklarla dolu bir hayatta, bir insanın başına gelebilecek en güzel şey sensin. Umarım hayallerinin gerçekleşeceği güzel bir yıl geçirirsin. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

•     Mutlu yıllar en iyi arkadaşım, dostum ve sırdaşım… Hayatımı her dokunuşunla daha iyi bir hale getirdiğin için teşekkür ederim. Seni tüm kalbimle seviyorum ve aramızdaki bağın her geçen gün güçlendiğini hissedebiliyorum. Sen benim için bir arkadaştan öte her zaman aileden biri gibi oldun. Doğum günün kutlu olsun kardeşim!

•     Seninle birlikte olmak, sabah güne seninle birlikte günaydın demek, aşkını her an nefesinde hissedebilmek ve dünyaya senin gözünden bakabilmek bir ayrıcalık. Bana bu ayrıcağılığı yaşattığın için teşekkür ederim sevgilim, umarım doğum gününde tüm dileklerin gerçekleşir. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun!

•   En iyi arkadaş; seni daha iyi biri olmaya zorlayan, seni üzgün ya da gözyaşı içinde görmeye tahammül edemeyen, paylaştığın şeylere sadık ve bağlı kalan, her zaman sana destek olan ve senin için iyi şeyler dileyen kişidir. Sen de benim için her zaman böyle oldun. İyi ki hayatımdasın, iyi ki doğdun!

Hayatınızda yeri doldurulamayacak insanların doğum günleri gelip çattığında, doğum günü mesajınızda ne yazarsanız yazın, onlara karşı hissettiklerinizi tam olarak ifade edemeyeceksiniz, biliyoruz. Çünkü onların her zaman daha fazlasını hak ettiğini düşünüyorsunuz. Fakat duygularınıza en yakın cümleleri yazmak istediğinizde, ilham alabileceğinizi düşündüğümüz cümleleri yukarıda sizin için listeledik. Umarız, sevdiklerinizi doğum günlerinde duygularınızı ifade ederken size ilham olabiliriz.

Diğer Mesaj Sayfaları:

·         Evlilik Yıldönümü Sözleri – 444Cicek.com

Son Güncelleme: 11.03.2019 14:42
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com