08 Mayıs 2016 Pazar 17:50
Vakfıkebir’e Trabzonspor Derneği

Vakfıkebir Çarşı Mahallesi’nde faaliyet gösterecek olan derneğin açılış töreninde ilk olarak söz alan Vakfıkebirliler Tribün Lideri Murat Günaydın, uzun yıllardır tribünlerde Trabzonspor’a destek verdiklerini ifade ederek dernek ile birlikte bu hizmeti yeni bir boyuta taşımanın heyecanını yaşadıklarını söyledi. Trabzonspor Vakfıkebir Derneği Başkanı Hasan Bahadır, “Trabzonspor taraftarlarının sosyal hayatta ve tribünlerde birlikte hareket edebilmesi, her türlü şiddet olaylarının önüne geçilebilmesi, Trabzonspor taraftarlarının sayısının artırılması, Trabzonspor’un tüm branşlardaki müsabakalarına taraftarları götürebilmek, çeşitli etkinliklerle Trabzonspor tarihini anlatmak amacıyla derneğimizi kurduk. Hiçbir çıkar beklemeden tüm Trabzonspor taraftarlarını derneğimizin çatısı altına bekliyoruz” diye konuştu.

Daha sonra söz alan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, “Taraftar her şeyden önemlidir. Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Bizim Trabzonspor’un arkasında hiçbir menfaat beklemeden olmamız lazım. En öne koyacağımız hüviyet Trabzonspor olmalıdır. Bu kulübün ayağa kalkması hiçbir beklentisi olmadan Trabzonspor’un en iyi konuma gelebilmesi için ciğeri yananların vereceği mücadele ile olacaktır. Sadece ve sadece Trabzonspor için emek sarf etmenizi bekliyoruz. Elbette bizde sizin beklentilerinizi biliyoruz, ona göre çalışıyoruz. Başta başkan ve yönetim kurulu olmak üzere bu dernekte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “Önce ve sadece Trabzonspor” diyoruz” dedi.

trabzonspor-vakfikebir-dernegi-acilisi-(1).jpg

Trabzon Milletvekili Salih Cora ise, “Zor bir süreçten geçiyoruz. Gittiğimiz her yerde Trabzonspor taraftarları hakkımızı niye savunmuyorsunuz? Diyorlar. Milletvekili olduğumuzdan beri Trabzonspor’un haklarını savunmak konusunda kendimizi hiç sakındırmadık. Biz Trabzonspor camiası olarak bir ve beraber olmalıyız. Tek ses tek yürek olmalıyız. Trabzonspor’un fiilen de yanında olmalıyız” şeklinde konuştu.

Son konuşmayı yapan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, “Taraftarlıkla seyircilik arasında ayrım var. Taraftar forma alacak, bilet alacak, maça gidecek. Taraftarlık budur. Bu derneğin bu manada çalışacağına inanıyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  Konuşmaların ardından MHP Trabzon Milletvekili Adayı, iş adamı Yavuz Aydın’ın açılışa gönderdiği telgraf okudu. Yavuz Aydın, derneğin hayırlı olmasını diledi.

trabzonspor-vakfikebir-dernegi-acilisi-(2).jpg

Açılışa ayrıca Trabzonspor’un Vakfıkebirli Yöneticisi Gökhan Saral, ASKF Başkanı Cahit Erdem, Beşikdüzüspor Başkanı Çetin Eksert’te katıldılar. Daha sonra açılış kurdelesi kesilerek dernek Trabzonspor’un hizmetine girmiş oldu. 

trabzonspor-vakfikebir-dernegi-acilisi-(3).jpgtrabzonspor-vakfikebir-dernegi-acilisi-(4).jpgtrabzonspor-vakfikebir-dernegi-acilisi-(5).jpgtrabzonspor-vakfikebir-dernegi-acilisi-(6).jpg

Son Güncelleme: 08.05.2016 18:16
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com