21 Ağustos 2016 Pazar 10:35
Yoğun Bakımdan Trabzonspor Maçına

Bu isimlerden biri de 85 yaşındaki Turgut Atasever’di. Fanatik Trabzonspor taraftarı olan Atasever, Bordo-Mavili takımın Kasımpaşaspor ile oynadığı maçı izleyebilmek için yattığı hastanenin yoğun bakımından izin alarak, bir kafeteryaya gitti ve 90 dakikayı izleyip, yeniden hastaneye döndü.

HASTANE YÖNETİMİNDEN İZİN ALDI

Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kısmı felç tanısıyla yoğun bakımda tedavi gören Turgut Ataseven, hastane yönetiminden izin alarak Trabzonspor-Kasımpaşaspor maçını izlemek istediğini söyledi.

İsteği kabul edilince yakınları tarafından sedyeyle birlikte Kaşüstü’nde bulunan ve Trabzonspor eski yöneticisi Mahmut Yıldırım’a ait olan kafeye getirildi. Burada 90 dakikayı izleyen Turgut Ataseven, daha sonra yeniden hastaneye döndü.

‘MAÇ İZLEMESEM YAŞIYOR SAYILMAM’

Trabzonspor eski yöneticisi ve kafenin sahibi olan Mahmut Yıldırım, yoğun bakımdan hastanın çıkıp maç izlemek için kafesine gelmesine çok şaşırdığını ama bunun aynı zamanda takım sevgisini anlatması açısından büyük anlam ifade ettiğini söyledi. Turgut Ataseven ise, “Trabzonspor’u çok seviyorum. Onun maçını izlemedikten sonra yaşamışım neye yarar. Hasta yatağımda da olsa, maçı mutlaka izlemem gerekiyordu. İzledim ve mutlu oldum. Takım kazanınca da ömrüme ömür katılmış gibi hissettim kendimi” diyerek herkese örnek olacak Trabzonspor sevgisini anlattı.

Trabzonajans

Son Güncelleme: 21.08.2016 10:39
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com