19 Mart 2017 Pazar 16:59
Yusuf Yazıcı İle İlgili Spor Adamlarının Görüşü

İşte yapılan yapılan açıklamalar;

Uğur Meleke: "Yusuf Yazıcı, 70’li yılların Ali Kemal’i, Şenol’u, Necmi’si. Trabzonspor taraftarı o isyanı ve azmi gördüğü için heyecanını en üst perdede yaşıyor. Ekici’de olmayan şeyler Yusuf Yazıcı’da var; hırs, iştah, meydan okuma. Trabzonspor’un sezonun ikinci yarısındaki çıkışında da bu duygular başrolde. Aç oyuncular sahada, hepsi kendisini ispat etmek istiyor. Tok olanlar ise sahanın dışında kaldılar ya da transfer olarak kulüpten ayrıldılar”

Mehmet Demirkol: "Yusuf üzerinde tartışmalar görüyorum, tartışmayın Yusuf'u. 20 Yaşında müthiş bir oyun görüşü var. Eksikleri de var. Alanya maçında Olcay'la kurduğu ikili muazzam. Çok yüksek şeyler vaad ediyor. Tabii ki hataları olacak, tabii ki problem yaşayacak, tabii ki kötü hissedecek, tabii ki olduğundan çok daha iyi hissedecek. Bu durumları Trabzonspor yönetimi idare eder. Arkasında durmak lazım."

Ersun Yanal: "Trabzon tarihinde hem ülkeye hem de kendi takımına olağanüstü oyuncular üretmiş bir kulüp. Yusuf Yazıcı gibi oyuncuların kıymetini bileceğiz. Onları en iyi yere getirmek için çalışacağız. Yusuf henüz yolun başında. Önünde uzun bir süreç var. Hem Türk futboluna, hem Trabzonspor'a kazandırmak için her gün karlı çıkması gerekiyor. Onun önemli bir oyuncu olacağını düşünüyorum"

Anahtar Kelimeler:
Yusuf YazıcıTrabzonspor
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com