03 Şubat 2017 Cuma 11:04
Yusuf Yazıcı'ya Trabzonspor’dan Jest

Yusuf Yazıcı'ya Daire Jesti!

Yusuf Yazıcı’ya hediye edilecek dairenin tapusu ise anne ve babasının üzerine yapılacakken Abdulkadir Ömür için de benzer bir uygulama gündeme gelecek.

BEŞİRLİ’DE LÜKS DAİRE ALINACAK

İlk devrenin son haftalarından itibaren Trabzonspor’un değişmez ve en başarılı ismi olarak öne çıkan ve iki zamla birlikte aylık maaşı 5 bin liraya çıkarılan Yusuf Yazıcı’nın hızlı çıkışının ödülünü alacağı kaydedildi. Kazanılan maçlarda aldığı primler bile maaşının kat kat üzerinde olan Yusuf’un böylesine takıma katkıda bulunmasının sonunda bir daire ile ödüllendirilmesi için kendisine söz verildiği belirtildi. Yusuf Yazıcı’nın böyle devam etmesi halinde sezon sonunda kendisine Beşirli semtinde lüks bir daire hediye edileceği vurgulandı.

TAPU ANNE VE BABANIN ÜZERİNE OLACAK

Yusuf Yazıcı’ya hediye edilecek dairenin tapusu ise anne ve babasının üzerine yapılacak. Yöneticiler, buna gerekçe olarak, genç futbolcunun bugüne gelmesinde büyük emeği olan ailesinin mutlu edilmesi gerektiğini düşünerek dairenin tapusunu onların üzerine yapmaya karar verirken, bu yaklaşım olumlu bulundu. Bordo-Mavili yöneticilerin şartlara göre benzer bir uygulamayı Abdulkadir Ömür için de yapmayı planladığı ifade edildi. Trabzonspor yönetiminin çok düşük ücretlerle oynayan gençler için bu uygulaması ise olumlu bulundu.

(Sonnokta)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com