Yine bir Trabzonspor maçı, yine bir hakem katliamı... Pozisyon analizi yapmaya gerek var mı! Yok efendim el açık mı? Topu kesti mi? vs... Kimse hika - ye okumasın ve doğruyu söylesin! Hakemler, Trabzonspor’a bu hataları kasıtlı olarak yapıyor!

Bir de yüzleri kızarmadan “2 Dakika Düşün” eylemi yapıyorlar! İyi de sizin 2 dakika utanacak yüzünüz yok ki biz “2 Dakika Düşünelim”... 2 dakika düşünmeye davet edenlere, Trabzonspor takımı maç başında döndükleri uzuvlarıyla güzel cevap verdiler... Bunun bir anlamı da şuydu aslında “Siz artık buraya layıksınız”...

Uzun lafın kısası; bunlara ne der - seniz deyin, ne yaparsanız yapın utanmazlar! Utanmazlar çünkü icazet aldıkları yerden, bu şekilde takdir görüyorlar...!

Ben şimdi soruyorum! Sahaya atlayıp, hakem döven “Futbol Teröristi” ise; her hafta Trabzonspor’u doğrayan hakemlerin sıfatı ne oluyor?

Maç hakkında yorum mu bekliyorsunuz? Kimse kusura bakmasın! Ruhsuz futbolcularımızla alakalı yazacak tek kelime bulamıyorum... Onlara sadece şunu soruyorum! Camia için Eskişehirspor maçının ne denli önemli olduğunu biliyor muydunuz?

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com