Önce sevgili efsane başkanımız Sayın Şamil Ekinci’ye başsağlığı dileklerimi iletir Allah’tan sabır dilerim. Şahsen Şamil Başkanımı aradım, görüştüm o kadar memnun oldu ki anlatmak mümkün değil bütün eski arkadaşlarımın da aramaları O’nu bu acılı gününde çok mutlu edecektir diye düşünüyorum.

Trabzonspor evindeki son maçına defanstaki sıkıntılar haricinde normal bir kadroyla çıktı. Artık bundan sonra yense de yenilse de fark etmiyor çünkü yerimiz belli oldu. Sevgili başkanımız şampiyonluk dedi yedinci olduk artık yapacakta başka bir şey yok.

Haa az daha unutuyordum biz Şampiyon olmuşuz nerede mi derseniz yapılan bu paçavra transfer çokluğuyla bütün takımları geride bıraktık ve yapılan transferde şampiyon olduk. Başkanı da bundan dolayı kutlamak lazım. Balıkesir maçında trübinlere bakıyorum da amatör maçlardaki seyirci potansiyeli göze çarpıyor ilgisizlik had safhada yine.

İki takımda rahat çünkü ikisi de hedeften şaşmış onun için de güzel futbol beklentimiz vardı. Berabere devam eden maçın skorunu Uğur’un büyük hatası bozdu. Fakat bu yenilen gole cevap fazla gecikmedi. 28’de yenilen gole 35. dakikada Medjani cevap verdi. Balıkesir’in ilk yarı boyunca golün haricinde pozisyonu yoktu.

Trabzonsspor’un ise en az üç net pozisyonu vardı, ilk yarı bu sonuçla bitti. İkinci yarıya da Trabzonspor aynı on birle çıktı ve daha 50. dakikada Zeki’nin çok güzel ortasına aynı güzellikte bir kafa vuruşu izledik Cardozo’dan.

Bu gol gerçekten yapılış ve atılışı açısından mükemmeldi. 58. dakikada Trabzonspor rakibini beşe iki yakaladı fakat Cardozo bu kez keleciyi geçemedi atamayana atarlar tabirini bir kez daha gördük kaçan bu pozisyondan sonra 69. dakikada yine bir hata bu kez kaleci İbrahim’in yediği golde büyük hatası vardı. Cardozo yenen iki hatalı gole de cevap verdi ve son dakikalarda attığı golle de galibiyeti getirdi. Cardozo oynarsa kenarlardan gelen ortalar sayesinde oynar ve golde atar ama bu oyuncuyu eğer beslemezsen O’ndan da faydalanamazsın.

Trabzonspor’un en büyük zaafı kanat oyuncularının zayıflığıdır. Seneye buna acil çare bulunması lazım seneye inşallah bu sıkıntıları çekmeyiz.

Bu veda maçında 3 golle 3 puan aldık bu da bizi mutlu etti.

Balıkesir takımına Bank Asya’da başarılar diliyorum.

Benim en çok küme düşmesine sevindiğim takım ise Karabükspor. Bakın Karabüklüler ilk yarıdaki maçta nasıl tezahürat yapıyordu aynen şöyle (Trabzon kümeye, Trabzon kümeye) diye şimdi kümeye kim gitti görüyoruz.

İnşallah daha da alt kümeye düşerler diyorum.

 

BOŞ VAATLER?

Trabzonspor için bu sezon bana göre hüsranla sonuçlanıyor. Sezonu istenilen yerde ve de arzulanan puanla tamamlayamadık. Ama ve lakin sevgili başkanımız gelecek sezonun hesaplarını yapıyor. Bakın başkanımız ne diyor “Trabzonspor’un her zaman hedefi vardır ve bu hedef te şampiyonluktur biz de seneye şampiyon olacak bir kadro kuracağız. “Ey başkan sen Moloz’daki futboldan anlamayan hamallarımı kandırıyorsun. Sen seçimlerden önce şampiyonluklar vaat etmedin mi ? Sen Trabzonspor tarihinin en fazla transfer yapan başkanı ünvanını almadın mı ? Ama yaptığın bu fos transferlerle hepimizi hayal kırıklığına uğrattın. İşte takımın durumu senin sayende bizi dört büyükler sınıfından bile çıkarıyorlar şimdi de gelecek seçimin reklamlarını yapıyor insanları kandırıyorsun.

Ben bir daha delegelere sesleniyorum bu palavralara kanıp bu insana oy verenler Trabzonspor’a ihanet etmiş olurlar.

Çünkü Trabzonspor ‘u daha fazla batağa sokmaya kimsenin hakkı yoktur.

Borç aldı başını gidiyor buna dur demeliyiz artık. Her gelen vaat ediyor ama sözünü tutan yok bizim de boş vaatlere karnımız tok diyorum.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com