Trabzonspor istatistiklerde ligin ikinci yarısının en iyi takımı olarak görünse de bu istatistiğin Teknik Direktör Ersun Yanal’la uzaktan yakından alakası yok.

Bunu dün akşamki Beşiktaş karşısında sahaya sürdüğü kadro ve maç içerisindeki değişikliklerle gördük.

Daha doğrusu Ersun Yanal bunu bize bir kez daha kanıtladı. Trabzonsporlu futbolcuların gayretleri ile bu takım buralara kadar gelmişti.

Dün akşam o takımdan eser yoktu sahada, bunu bir kere belirtelim.

Ancak dün akşam ki mağlubiyetin baş sorumlusu Ersun Yanal’dır.

Aklının Fenerbahçe’de olduğunu geldiği günden itibaren söyledim, söylemeye de devam edeceğim.

Fenerbahçe’de uygulayamadığı fantezilerini Trabzonspor’da hayata geçiriyor.  Aziz Yıldırım’dan darbeyi yiyen Yanal, Hacıosmanoğlu’nun şefkatli kollarında at koşturuyor.

“Fenerbahçe’den başka takımda oynamam” diyen Erkan Zengin’i almasını bir kenara bırakalım, bu futbolcuyu Trabzonspor’un dokunulmaz oyuncusu yaptı.

Dün akşam sahanın en kötüsü olarak herkesin fikir birliğine vardığı Erkan’ı 90 dakika sahada tuttu.

Trabzonspor forması için canını dişine takan Özer Hurmacı’yı da ağlatarak oyundan çıkardı.

Bir de üstüne maç sonunda Özer’in tavrı ile dalga geçercesine, “Özer'in yapması gereken belliydi, çıkardı kulübeye giderdi. Özer çok üzülmüş herhalde, konuşuruz sorun yok” dedi.

Aziz Yıldırım’ın kendisini göndermesini hazmedemeyen ve aklı hala Fenerbahçe’de olan Ersun Yanal’ın Trabzonspor’a verebileceği hiçbir şey yoktur.

Trabzonspor’un, nasıl ki Başkan Hacıosmanoğlu ile bir transfer dönemi daha geçirmemesi gerektiğini düşünüyorsam, Ersun Yanal’la da bir gelecek planlamasının intihar olduğunu söylüyorum.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com