Keçiörengücü maçı Ersun Yanal için çok önemliydi. Nedeni ise evin ön bahçesini biliyor bir de arka bahçede ne var ne yok diye bakacağı bir maçtı. Oynayanları biliyor hepsini maçlarda gördü fakat yedeklerin tam durumunu görmek tabii olarak bu maçta hoca için büyük bir fırsat.

Maça geliyoruz. Trabzonspor’da bu maçta oynayan oyuncuların aşağı yukarı hepsi kadroya girmiş zaman zaman ilk onbirde oynayan oyuncularda var fakat bana göre şu anki as takımda oynayacak yerli bir oyuncu yok. Sadece İshak geçen yıllara baktığımızda formunu yakalarsa bize çok yararlı olur diyorum. Kupa maçları bazen angarya gibi geliyor hocalara hele hele de Avrupa ve ligde iddialıysan bu maçlara ilgi azalıyor.

Trabzonspor’un hafta sonu Beşiktaş ile oynayacağı çok önemli bir derbi maçı var. Onun için de hoca bu maça tamamen yedeklerle çıktı. Yine de kupaya 3 puanla başlamanın çok büyük önemi var diye düşünüyorum. Ersun Yanal bu oyuncuları izledikten sonra bence büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. Çünkü on bir kişinin içinde ele alınacak hiç kimse yok. Böyle bir yedek kadro ile hiçbir yere varılmaz. Trabzonspor üç kulvarda birden mücadele ediyor. Bunun sakatlığı var, cezası var, onun için devre arası kaliteli yerli oyuncuların alınmasında yarar var.

Koskoca Trabzonspor’da yedek takımda bir tek iyi iş yapacak oyuncun yoksa size söyleyecek fazla bir sözüm yok. Sadece yazıklar olsun diyorum. Hepimiz 3. Lig ayarındaki oyuncularsınız. Kabahat sizde değil o formayı size giydirenlerde.

Kupa maçı bile olsa Trabzonspor’u böyle kötü durumlara düşürenleri derhal cezalandırmak lazım. Herkes kendine çeki düzen vermeli. Burası babanızın bağlığı değil. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com